Bücher

Nová civilizace - 8. díl/1. část
  • -0,46 €
Bücher

Die neue Zivilisation - Buch 8, Teil I (Tschechisch)

Nakladatelství Zvonící cedry
ZC008
9,25 € 9,71 €
První část osmého dílu nás opět přenáší do tajgy. Kniha nabízí informaci o přípravě rodičů před početím dítěte a těhotenstvím, o ideálním stravování. Poutavá Anastasiina vyprávění vytvářejí překrásné obrazy, které pronikají do nejvzdálenějších zákoutí lidské duše.
Energie života - 7. díl
  • -0,46 €
Bücher

Die Energie des Lebens - Buch 7 (Tschechisch)

Nakladatelství Zvonící cedry
ZC007
9,25 € 9,71 €
Sedmý díl ze série pojednává o síle lidské mysli a možnostech jejího využívání. Najdeme zde úvahy o rozvoji lidské společnosti, cvičení pro teleportaci a neobyčejně silné obrazy budoucna.
Stvoření - 4. díl
  • -0,46 €
Bücher

Geschöpf - Buch 4 (Tschechisch)

Nakladatelství Zvonící cedry
ZC004
9,25 € 9,71 €
Poutavý rozhovor s Anasatasií vyústí v její vyprávění o stvoření světa, které je nesmírně obrazné a procítěné. Čtenář se může ponořit do pět až deset tisíc let starých dějin, dozvědět se o nejdůležitější vědě, jež byla záměrně zatajena, anebo i navštívit jinou planetu…
Zvonící cedry - 2. díl
  • -0,46 €
Bücher

Die klingenden Zedern aus Russland- Buch II (Tschechisch)

Nakladatelství Zvonící cedry
ZC002
9,25 € 9,71 €
V druhém dílu autor popisuje události, které se odehrály po jeho návratu z tajgy. Nechybí zde ani Anastasiina vyprávění o léčení a příčinách lidských neduhů. Mimo jiné V. Megre zveřejňuje informaci o unikátních svatyních, jež mají větší energetickou sílu než egyptské pyramidy.
Prostor Lásky - 3. díl
  • -0,46 €
Bücher

Raum der Liebe - Buch 3 (Tschechisch)

Nakladatelství Zvonící cedry
ZC003
9,25 € 9,71 €
Třetí kniha nás opět přenáší do tajgy. Autor poprvé navštíví svého malého synka – společné dítě s Anastasií. Mladá poustevnice na vlastním příkladu ukazuje geniální přístup k výchově dětí a vysvětluje roli rodičů v tomto procesu. Najdeme zde také informace o unikátní škole akademika Ščetinina, v níž žáci během jednoho roku jsou schopni probrat program...
Bücher

Анастасия / Anastasia - Band 1 (Russisch)

Zvonící cedry Ruska
ZCR010
7,98 €
В первой книге Владимира Мегре рассказывается о необыкновенной женщине, обладающей даром исцеления души и тела человека.
Kdo vlastně jsme? - 5. díl
  • -0,46 €
9,25 € 9,71 €
V pátém dílu Anastasia nejen vytváří překrásný obraz budoucnosti a opodstatňuje její reálnost pro dnešní generaci. Ve skutečnosti předkládá svůj projekt rozvoje země. V této souvislosti autor oslovuje prezidenta Ruské federace Vladimíra Putina prostřednictvím dopisu, který zveřejňuje ve své knize.
Rodová kniha - 6. díl
  • -0,46 €
9,25 € 9,71 €
Ve své šesté knize V. Megre popisuje druhé setkání s již pětiletým synem, který žije a vyrůstá v tajze. Rozhovor s mimořádně uvědomělým chlapcem ukazuje nesmyslnost a mnohdy i škodlivost naší současné výchovy dětí a celého vzdělávacího systému. Velká část knihy je věnována Anasatsiině vyprávění o dějinách a kultuře Vedické civilizace. Nechybí zde ani...
Nová civilizace - Obřady lásky - 8. díl/2. část
  • -0,46 €
Je láska pouhý cit? Proč přichází a zase odchází? Jaký je význam dětské lásky? Měli bychom hledat svou druhou polovičku? Co je to telegonie a zdali existují obřady, které by pomohly zachovat lásku a učinit z ní „plnoprávného člena rodiny“? Nejen o těchto tématech je druhá část osmého dílu z edice Zvonící cedry Ruska.
Product added to wishlist
Product added to compare.

Diese Website verwendet Cookies. Weiter diese Webseite sehen, stimmen Sie zu, Cookies zu unserer Verwendung von - Mehr Informationen.