Zaslání zboží

Dodací lhůta

Objednané zboží bude dle jeho dostupnosti a provozních možností dodavatele dodáno v co nejkratší době, poštou nebo jiným přepravcem, od zadání objednávky. Možnost dodání je uvedená u každé položky zvlášť, pokud je termín dodání u položek různý, konečná doba dodání je tatáž, jako u položky s nejdelší dodací lhůtou. Předchozí je možné změnit dohodou kupujícího a dodavatele (např. poznámkou k objednávce o částečném dodání zboží z objednávky). Zboží se považuje za dodané doručením na adresu, kterou zákazník uvedl v objednávce. V případě opoždění je o skutečnosti zákazník informován e-mailem nebo telefonicky.

Způsob dopravy

Dopravu na určenou adresu zajišťuje dodavatel, a to na území celé Evropské unie (dále EU). Náklady na dopravu zboží se liší dle zvoleného způsobu dopravy a hmotnosti zásilky. Konkrétní způsob dodání si zvolí zákazník sám v nákupním košíku.

Způsob uhrazení ceny za zboží

Zákazník má několik možností uhrazení kupní ceny za zboží. Zboží je možné v plné výši uhradit osobně v provozovně dodavatele (viz kontakty), dobírkou v místě předání zboží prostřednictvím smluvní zásilkové služby nebo poukázáním kupní ceny na účet dodavatele pod příslušným variabilním symbolem, který platbu identifikuje.

Zásilka se zbožím zpravidla neobsahuje doklad (faktura), jelikož jste při registraci dali souhlas - v souladu se zákonem č. 235/2004 Sb. o DPH, § 26 odst. 4. - se zasláním dokladu elektronicky ve formátu PDF. Děkujeme za váš souhlas - společně šetříme životní prostředí.

Převzetí zboží

Zákazník je povinen prohlédnout si zboží bezprostředně při jeho převzetí. Pokud je zjištěno mechanické poškození obalu výrobku, je zákazník za přítomnosti dopravce povinen zkontrolovat stav zboží, a v případě poškození vyhotovit záznam o poškozené zásilce a nechat si tuto skutečnost potvrdit dopravcem. Na základě vyhotoveného záznamu bude zákazníkovi poskytnuta přiměřená sleva nebo dodán nový výrobek. Zákazník má také právo od smlouvy odstoupit.

Převzetím zásilky od dodavatele a případným písemným stvrzením zákazník souhlasí, že zboží dorazilo mechanicky nepoškozené. Na pozdější reklamace způsobené vinou dopravy pak nelze brát zřetel a budou zamítnuty.

Podmínky převzetí zboží včetně odpovědnostních vztahů se liší v závislosti na zvoleném dopravci.

Osobní odběr zboží

Pokud zákazník objednává zboží přes internet a odebírá ho osobně ve skladu eshopu nebo v rámci výdejen sítě Uloženka, dodavatel zákazníka ihned informuje emailem, SMS zprávou nebo telefonicky, jakmile bude zboží připraveno k odběru.

Zboží je zákazníkovi v síti výdejen Uloženka rezervováno po dobu 7 pracovních dnů od vychystaní objednávky k odběru. Dobu uložení lze na žádost zákazníka prodloužit o dalších 7 dní.

V případě osobního odběru zboží ve skladě eshopu se kupní smlouva považuje za uzavřenou až zaplacením celé kupní ceny a převzetím zboží zákazníkem. Zákazník má právo si zboží ve skladě eshopu před uzavřením kupní smlouvy prohlédnout.

Rychlý přehled

Zaslání po České republice

 • poštovné se odvíjí od hmotnosti zakoupeného zboží dle ceníku České pošty (doporučená zásilka / doporučený balíček / balík do ruky) nebo následujících přepravních společností DPD, INTIME, Uloženka, Zásilkovna
 • forma úhrady zboží je oproti platbě předem, dobírkou (kromě služby doporučený balíček), kreditní kartou, Paypal, Gopay atd.
 • obvyklá doba doručení objednaného zboží je 1-5 pracovních dnů dle druhu zvolené služby nebo přepravce
 • balné u všech standardních velikostí zásilek neúčtujeme

Zaslání na Slovensko

 • poštovné se odvíjí od hmotnosti zakoupeného zboží dle ceníku Slovenské pošty (doporučená zásilka / standardní balík) navýšené o poplatek účtovaný zprostředkující přepravou
 • forma úhrady zboží je platbou předem na SK účet vedený v Eurech, dobírkou ( pouze u přepravců Slovenské pošty a DPD),
 • doba doručení je 5-7 pracovních dnů, není-li stanoveno jinak
 • balné u všech standardních velikostí zásilek neúčtujeme

Zaslání do Rakouska, Německa, Polska a Maďarska

 • poštovné je za zvýhodněnou cenu a odvíjí od hmotnosti zakoupeného zboží dle vybraného přepravce (Österreichische Post, Deutsche Post, DPD, Poczta Polska, Courier / Futár) navýšené o poplatek zprostředkující přepravy
 • forma úhrady zboží je pouze platbou předem na účet vedený v Eurech a českých korunách nebo platební kartou či přes elektronické peněženky Paypal, Gopay
 • doba doručení je 5-8 pracovních dnů, není-li stanoveno jinak
 • balné u všech standardních velikostí zásilek neúčtujeme

Zaslání do ostatních zemí EU

 • poštovné se odvíjí od hmotnosti zakoupeného zboží dle ceníku České pošty
 • forma úhrady zboží je pouze platbou předem na účet vedený v Eurech a českých korunách nebo platební kartou či přes elektronické peněženky Paypal, Gopay
 • doba doručení je 5-10 pracovních dnů, není-li stanoveno jinak
 • balné u všech standardních velikostí zásilek neúčtujeme

Osobní odběr

 • objednané zboží je možné vyzvednout osobně ve skladu eshopu v Brně nebo v rámci výdejen Uloženky po celém území ČR a pobočky v Bratislavě (SK) za zvýhodněnou cenu poštovného 55,- Kč.

 • U využití služby DPD Parcelshop je cena 55,- Kč po celé ČR a od 79,- Kč do 103,- Kč dle hmotnosti zboží na území Slovenska

Produkt byl přidán do seznamu přání
Produkt přidán k porovnání.

Tento web používá soubory cookies. Dalším procházením těchto stránek vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookies - více informací.