Cedrový přívěšek
Cedrový přívěšek
Cedrový přívěšek

Cedrový přívěšek

ZCR003
Produkt je k dispozici s jinými možnostmi
1,18 €

Ač není přívěsek přímo ze "zvonícího cedru" je vyroben z velmi starého sibiřského cedru a kdoví časem i on díky vaši laskavé pozornosti a světlým citům se může "rozeznít". Uvědomělým nošením se slaďujete s přírodou a se vším vůkol nás. Posilňujete svoji vzájemnost k sobě podobným a pomáháte realizovat společné úsilí o dobro. Milujte a vše se změní!

Kvalita

Počet Sleva Ušetříte
2 5% Až do 0,12 €
5 8% Až do 0,47 €
Celkové hodnocení Celkové hodnocení:

0 1 2 3 4
4,20/5 - 5 recenze(í)

Zobrazit hodnocení
0 1 2 3 4 3
0 1 2 3 0 1
0 1 2 0 1 0
0 1 0 1 2 1
0 0 1 2 3 0

  Přidat recenzi Zobrazit recenze Zobrazit recenze
Pinterest
Vypočítat náklady za doručení
 

První zmínky o cedru najdeme mezi starověkými Druidy - velkou kastou kněží/léčitelů “vládnoucí“ tehdejšímu světu. Národy starověku si vlastnosti cedru velmi považovaly, Egypťané například pochovávali své faraóny v cedrových sarkofázích. Asyrští králové využívali tajemství cedrového amuletu k přesvědčování vládců ostatních království, aby naslouchali jejich názorům a ženy Asýrie pro zalíbení se mužům.

I bible se zmiňuje o cedru, jako léčivém a čistícím stromu, asi 42 krát. Vypadá to, že cedr může mnoho nabídnout i nám - současníkům - jeho mocným účinkem na zdraví a krásu. Lidé dnešní uspěchané doby snadněji polehají napětí a vyčerpanosti v pracovních i rodinných záležitostech. Cedr naproti tomu u lidí, jak bylo dlouhodobě pozorováno, kteří neustále přichází do kontaktu s cedrovým dřevem (truhláři, řezbáři), mají výborné zdraví. A není divu. Jsou neustále v kontaktu se svou energií. Příroda si zvolila cedrové dřevo jako místo pro skladování vesmírné energie. I část stromu má léčebnou sílu schopnou obnovit poškozené biopole, odolat potměšilým energiím, získat osobní sílu a tím být sám sebou!


Parametry odlišují vzhledovou stránku náhrdelníků od "1" (pěkný, s kůrou, bez suků atd.) do "3" (běžný vzhled, kůra nemusí být vždy po obvodu celistvá, možné menší suky).

Přívěšek je neopracovaný, jen u kvality "3" se zřídka najde i takový, co má zbroušenou stranu (zakulacení), kde byla větévka.

Rádi vybereme velikost přívěšku dle vašeho přání, zde postačí přibližný průměr napsat do poznámky k objednávce.

Provázek lze nahradit za jakýkoliv jiný Vámi vhodný.

Ilustrativní foto

Na základě 5 recenze(í) - 0 1 2 3 4 4,20/5
Seřazeno podle:

0 1 2 3 4
(4/5

Provazek

2 z 2 lidí považovalo následující recenzi za užitečnou

Davam 4 kvuli provazku u privesku, nebyl jako na obrazku a nebyl pouzitelny vzhledem k tloustce privesku, prilis slaby.


0 1 2 3 4
(2/5

Malý otvor, tenká šňůrka, neodpovídá obrázku

0 z 0 lidí považovalo následující recenzi za užitečnou

Přívěšek odpovídá 2. kategorii. S čím nejsem spokojená, je tenoučký provázek, který je u přívěšku. Na obrázku je zobrazena šňůrka. Pokud chci použít silnější šňůrku, do malého otvoru ji nejsem schopna provléknout a musím vyvrtat větší otvor.


0 1 2 3 4
(5/5

super!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

0 z 0 lidí považovalo následující recenzi za užitečnou

super!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


0 1 2 3 4
(5/5

Cedrový přívěšek

0 z 0 lidí považovalo následující recenzi za užitečnou

Cedrový přívěšek nosím zatím krátce, sžíváme se. Doufám, že jeho síla a schopnosti se projeví, tak jak je to popsáno v sérii knih "Zvonící cedry Ruska".


0 1 2 3 4
(5/5

Vše v pořádku.

0 z 0 lidí považovalo následující recenzi za užitečnou

Vše v pořádku.


Produkt byl přidán do seznamu přání
Produkt přidán k porovnání.

Tento web používá soubory cookies. Dalším procházením těchto stránek vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookies - více informací.